GIMNAZJALIŚCI CZYTAJĄ MALUCHOM…PO ANGIELSKU

W Zespole Szkół w Złocieńcu odbyła się polsko – angielska akcja czytania bajek.
Uczniowie klasy 3 gimnazjum czytali swoim młodszym kolegom z klas 1-3 szkoły podstawowej bajki w języku polskim oraz angielskim. Młodsi uczniowie zostali we wspaniały sposób wprowadzeni w magiczny świat bajek poprzez czytanie oraz dyskusję na ich temat. Czytający udowodnili, że do świetnej zabawy i rozwijania wyobraźni wcale nie trzeba multimediów.
Organizatorzy zaobserwowali ogromne zainteresowanie akcją, dlatego w szkole wprowadzone zostanie cykliczne czytanie raz w miesiącu. Akcję przygotowały i przeprowadziły nauczycielki języka angielskiego- p. Małgorzata Szcześniak(gimnazjum) oraz p. Magdalena Walachowska(szkoła podstawowa).
Zdjęcia do zobaczenia w galerii.

Małgorzata Szcześniak