„Żyjmy z pasją”

W listopadzie 2015 roku klasy gimnazjalne uczestniczyły w spotkaniu z Karolem Hennigiem, absolwentem naszej szkoły. Karol ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu i obecnie pracuje jako trener personalny. Na spotkaniu opowiadał nam o swojej pracy nauczyciela w międzynarodowej szkole w Szwecji, a także o tym, w jaki sposób realizuje swoje pasje podróżnicze. Mówił o umiejętności liczenia na siebie w trudnych warunkach, o doświadczeniach zdobytych podczas spotkań z różnymi ludźmi, o otwartym umyśle na różne doznania.
Spotkanie było niezmiernie ciekawe, bardzo nam się podobało. Na pewno będziemy czerpać z doświadczeń naszego starszego kolegi, który zaraził nas wielkim optymizmem. A jak wiadomo optymizm to klucz do sukcesu.
Zdjęcia do zobaczenia w galerii.

Uczennice: Ania Krochmal i Magda Darska