Turniej tenisa stołowego w Drawsku Pomorskim

10 września 2016 r. uczniowie ZS w Złocieńcu brali udział w turnieju tenisa stołowego, który odbył się w Drawsku Pomorskim.

W zawodach zorganizowanych przez DOWR uczestnicy rywalizowali o puchar Starosty Drawskiego.  Zespół Szkół w Złocieńcu  reprezentowali uczniowie: Michał Gaik, Dawid Zawadzki, Hubert Pawlik, Mateusz Stojak. W ostatecznym podsumowaniu drużyna ZS zajęła drugie miejsce.

Jak stwierdzili sami uczestnicy zawodów: „nie była to stracona sobota”. Dodając do tego zdobyte nagrody, poczęstunek i atmosferę stworzoną przez organizatorów można uznać, że była to całkiem udana sportowa zabawa.

 

Sukcesy sportowe uczniów Zespołu Szkół w Złocieńcu- Emil Czepe

Miło jest nam poinformować społeczność lokalną o sukcesach sportowych Emila Czepe – ucznia ZS w Złocieńcu. Od wielu lat jest zawodnikiem  Wałeckiego Towarzystwa Sportowego Orzeł. W ostatnich tygodniach wystąpił w kilku zawodach, zajmując czołowe miejsca. I tak 10 lipca tego roku na dystansie 9,6 km ( kajakarski maraton) na MMP w kategorii K- 1 zajął 3 miejsce. Pod koniec wakacji- 21sierpnia- znowu na MMP, tym razem na dystansie 2km (sprint) również w kategorii K-1, wywalczył srebrny medal. W dniach 10-11 września brał udział w międzynarodowych zawodach  w Neusterlitz w Niemczech, zdobywając w sumie 6 złotych medali zajmując pierwsze miejsca w dwóch biegach na 200m i 1000m w kategorii K-1,K-2, K-4. Na uwagę zasługuje jego zaangażowanie w proces treningowy- sześć razy w tygodniu dojeżdża na treningi do Wałcza.

Sukcesy są oczywiście zasługą jego trenerów: Bogdana Hertela oraz Ireneusza Wasilewskiego. Gratulujemy wszystkim, życzymy sukcesów i czekamy  na debiut olimpijski.

Zdjęcia do obejrzenia w galerii.