Trójka najlepszych z „Trójki”

Dnia 19 października w sali widowiskowo – kinowej Złocienieckiego Ośrodka Kultury odbył się VI turniej wiedzy „Najlepszy z 10” zorganizowany przez Biblioteke Publiczną w Złocieńcu. Wzięli w nim udział uczniowie naszej szkoły – Szkoły Podstawowej nr 3 – którzy rywalizowali z przedstawicielami Szkoły Podstawowej nr 1 w Złocieńcu (oddziały gimnazjalne i klasy VII SP). Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Hanna Przeszłowska (kl. II gim.), Paula Piotrowska (kl. II gim.), Maciej Osak (kl. II gim.), Stanisław Kaczmarek (kl. VII SP) oraz Jakub Herman (kl. II SP).

Rywalizacja pomiędzy uczestnikami była bardzo zacięta, a pytania konkursowe obejmowały zakres wielu dziedzin wiedzy, m. in.: geografię, fizykę, matematykę czy literaturę. Po serii pytań wyłonieni zostali trzej finaliści. Wszyscy trzej reprezentowali naszą szkołę.

W ostateczności kolejne miejsca finałowe zajęli:

– miejsce 1. – Hanna Przeszłowska

– miejsce 2. – Stanisław Kaczmarek

– miejsce 3. – Paula Piotrowska

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, zarówno zwycięstwa, jak i wiedzy. Organizatorom dziękujemy za wspaniałą zabawę.

Zdjęcia do obejrzenia w galerii.