Mistrz tabliczki mnożenia

 

W dniu 09.02.2018r odbył się szkolny konkurs „Mistrz tabliczki mnożenia” dla uczniów klas czwartych. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań matematycznych, inspirowanie uczniów do doskonalenia znajomości tabliczki mnożenia, rozwijanie umiejętności zastosowania rachunków pamięciowych do rozwiązywania ciekawych zadań tekstowych oraz kształtowanie umiejętności zdrowej rywalizacji i radzenia sobie ze stresem.

W konkursie wzięli udział uczniowie klasy IV a i IV b.

Mistrzem tabliczki mnożenia został uczeń klasy IV a uzyskując 100% poprawnych odpowiedzi.

I miejsce Dawid Wiśniewski kl. IV a

II miejsce Jakub Stefaniak kl. IV b

III miejsce Alicja Borek kl. IV a

Lp.

Imię i nazwisko

Maksymalna liczba punktów: 77pkt

1 Dawid Wiśniewski 77 pkt
2 Jakub Stefaniak 76 pkt
3 Alicja Borek 62,5 pkt

 

Edyta Hazeńska