FITNESS NA WF

W poniedziałek 24.09.2018r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Złocieńcu odbyła się niecodzienna lekcja wychowania fizycznego. Zaproszeni zostali ludzie z pasją i wielką wytrwałością w dążeniu do zdobywania jak największych umiejętności. Mowa o wspaniałych instruktorkach fitness Klaudii Senkowskiej i Wiktorii Senkowskiej, które poprowadziły zajęcia dla uczennic klas szóstych, siódmej, ósmych i gimnazjalnej. Dziewczyny z lekkością prowadząc ćwiczenia, zaraziły swoją osobowością młodzież, a ta w zamian odpłaciła im wielkim zaangażowaniem. Do chłopców tych samych klas przyszedł profesjonalny w swej pracy instruktorskiej Paweł Chojnacki. Zapoznał uczniów z cross treningiem, przeprowadził liczne konkursy siłowe i wytrzymałościowe. Każdy z uczniów po tej niezwykłej lekcji wychowania fizycznego wyszedł bogatszy o nowe spojrzenie na aktywność fizyczną.

Zdjęcia do obejrzenia w galerii.