Wycieczka do Szczecina

     Dnia 22.11.18r. uczniowie klas: IVa, Va, Vb pojechali na wycieczkę do Szczecina zorganizowaną przez Edytę Hazeńską i Monikę Dmochowską. Najpierw dzieci odwiedziły psy i koty ze Schroniska dla zwierząt w Dobrej Szczecińskiej. Obeszły obiekty przeznaczone dla psów i nowo powstały „Dom kota”. Nie przyjechały z pustymi rękami, uczniowie przywieźli karmę, zabawki i koce dla pupili. Następnym punktem programu była rewia na lodzie, odgrywana przez moskiewski balet w Natto Arena. Widowisko było przepełnione wielorakimi scenami, różnorodną jazdą na łyżwach i przejrzystą treścią. Dzieci podziękowały aktorom głośnymi brawami a same spektakl komentowały tylko w superlatywach. Na koniec wycieczki nie zabrakło czasu na posiłek. Dzieci wróciły do domów najedzone i zadowolone.

Zdjęcia do obejrzenia w galerii.