ŚWIĘTA z RUBIN w Szkole Podstawowej nr3 w Złocieńcu

19 grudnia zrobiło się w szkole niezwykle świątecznie. Dzieci zaprosiły do swoich klas opowieść o przygotowaniach świątecznych Agnieszki Stefaniak-Śmietanki – „Rubin i święta”, Wydawnictwo New Space. Było uroczyście, miło z czytaniem przez autorkę fragmentów książki, ale i z rozmowami o byciu dobrym, pomaganiu Świętemu Mikołajowi i ludziom w potrzebie. Była rozmowa o intencjach i marzeniach. Dzieci zasłuchane w opowieść, dzieliły się swoimi wrażeniami na temat świąt i ich przeżywania. We wspaniałej szkole z cudownymi nauczycielami – wychowawcami odbyło się pełne magii spotkanie autorskie z miejscowa pisarką bajek. Dzięki dyrekcji, dzieciom i atmosferze świąt spotkanie bardzo się udało. Spotkanie odbyło się w klasach nauczania początkowego i klasach czwartych.