Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym –  Granty PPGR

Właśnie ruszył nabór wniosków w programie wsparcia dzieci z rodzin byłych pracowników PGR-ów.

Dofinansowanie będzie można otrzymać na:

  • sprzęt komputerowy z urządzeniami peryferyjnymi i akcesoriami oraz niezbędnym oprogramowaniem, umożliwiających pracę zdalną, w tym niezbędne akcesoria i oprogramowanie dla osób z niepełnosprawnościami (w przypadku zakupu komputera powyżej 3,5 tys. zł oraz tabletu powyżej 1,5 tys. zł niezbędne będzie uzasadnienie przez Wnioskodawcę wysokości kosztów zakupów takiego sprzętu);
  • ubezpieczenie zakupionego sprzętu komputerowego;
  • usługę zapewniającą dostęp do Internetu na sprzęcie komputerowym zakupionym w ramach projektu, w przypadku gdy opiekun prawny w oświadczeniu wskaże na brak możliwości zapewnienia usługi dostępu do Internetu.

W poniżej oświadczenie rodzica – należy je wypełnić i dostarczyć do szkoły do 20 października 2021r.

Zal_8_-_Oswiadczenie_dla_opiekuna-1

Zal_9_-_Oswiadczenie_dla_ucznia

Zgoda_na_przetwarzanie_danych_osobowych-1

Więcej informacji:

https://www.gov.pl/web/cppc/wsparcie-ppgr