WALENTYNKI

     18 lutego obchodziliśmy Walentynki. Trochę spóźnione, ale lepiej późno niż wcale. Tego dnia działała poczta walentynkowa. Wielu uczniów zostało obdarowanych kartkami walentynkowymi, a każdy dostał lizaka w kształcie serca.
     Odbyła się również uroczystość, na której gościliśmy grupy teatralne Impuls oraz Złote Cienie, działające przy Złocienieckim Ośrodku Kultury, pod kierunkiem Pani Wioletty Szczecińskiej. Aktorzy pokazali, jak ważna w naszym życiu jest miłość.
     Ponadto uczniowie brali udział w Randce w ciemno, pisali wiersze miłosne, słuchali utworów wykonanych przez Magdę Darską. Emil i Noel opowiadali o różnych, dziwnych związkach miłosnych oraz zaprezentowali kilka cytatów o miłości.
Udekorowano uczniów, którzy zwyciężyli w plebiscycie na NAJSYM-PATYCZNIEJSZEGO GIMNAZJALISTĘ. Najsympatyczniejszą została Agnieszka Radzewicz, a najsympatyczniejszymDaniel Bujanowski.
     Cytatem „Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie sobie się przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku” zakończyły imprezę prowadzące – Ania Krochmal i Agnieszka Radzewicz.

Irena Bosiacka