Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej nr 3 w Złocieńcu

Dnia 12 października w Szkole Podstawowej nr 3 w Złocieńcu odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którą przybyli uczniowie, nauczyciele, pracownicy obsługi oraz zaproszeni goście.

Przedstawienie przygotowali uczniowie klas gimnazjalnych oraz uczniowie szkoły podstawowej pod kierunkiem pani Darii Adach, pani Małgorzaty Szcześniak, pani Magdaleny Mrożek oraz pani Doroty Gadziny, którzy słowem i piosenką uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli i pracowników obsługi. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie i troskę o dobro wychowanków. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego pod opieką pani Ireny Bosiackiej wręczyli wszystkim obchodzącym tego dnia swoje święto drobne upominki przygotowane przez uczniów.

Na zakończenie głos zabrał pan dyrektor Zbigniew Buczek, który mówił o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Również Pan Burmistrz Złocieńca Krzysztof Zacharzewski podziękował wszystkim za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzył wielu sił i wytrwałości w tym zawodzie.