Szkolny Turniej tenisa stołowego

17.10.2018e. w naszej szkole odbył się Turniej w tenisa stołowego. Rywalizacja była podzielona na klasy młodsze (4-6), starsze (7-8 i IIIgim.) jak również na dziewczęta i chłopców. Uczniowie licznie wstawili się na turniej. Największą frekwencję mieli chłopcy klas starszych. Zgłosiło się ich aż 28.

W zmaganiach czołowe miejsca zajęli :

1)
w klasach młodszych dziewczęta : pierwsze miejsce Maja Sinderman, drugie miejsce Maria Błażejewicz, trzecie miejsce Klaudia Zyśk.

2)
w klasach młodszych chłopcy: pierwsze miejsce Jeremiasz Juszkiewicz, drugie miejsce Karol Szczeciński, trzecie miejsce Kamil Matczak.

3)
w klasach starszych dziewczęta: pierwsze miejsce Zuza Sinderman, drugie miejsce Dominika Górska, trzecie miejsce Martyna Makowska.

4)
w klasach starszych chłopcy : pierwsze miejsce Mateusz Stojak, drugie miejsce Zawadzki, trzecie miejsce Filip Bałdyga.