Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej nr 3 w Złocieńcu

29 maja uczniowie naszej szkoły obchodzili swoje święto.  Jak co roku imprezę zorganizowała Rada Rodziców.

W programie zaplanowano zabawy na dmuchanym zamku, konkurencje sportowo- zręcznościowe. Dzieci mogły też poznać od środka policyjny radiowóz i strażacki wóz oraz zgłębić tajniki pracy saperów. Myśliwi z Koła Łowieckiego ,,Żbik” zorganizowali turniej w strzelaniu z wiatrówki. Razem z paniami z Uniwersytetu Trzeciego wieku dzieci malowały kamienie i wykonywały ozdobne kartki.

Sił i chęci do zabawy nie zabrakło dzięki pysznemu jedzeniu: kiełbasko grillowanym przez rodziców, pysznej grochówce ze szkolnej kuchni oraz gofrom przygotowanym przez mamy. Dzieci miały tez możliwość zjedzenia waty cukrowej i pysznych lodów od ,,Krówki’.

Ten dzień dostarczył dzieciom mnóstwa wrażeń i miłych doznań.

Podziękowania

W imieniu swoim jako Przewodniczącej Rady Rodziców i pozostałych członków Rady Rodziców, serdecznie dziękuję za pomoc w organizacji imprezy, która odbyła się 29.06.2019 roku z okazji Dnia Dziecka w Szkole Podstawowej nr 3 w Złocieńcu. Dziękujemy wszystkim pracownikom obsługi szkoły, czyli Paniom i Panom  woźnym w przygotowaniu stanowisk oraz kucharkom za przepyszne gofry oraz kiełbaski. A przede wszystkim rodzicom, którzy przyszli w tym dniu i czynnie pomagali w realizowaniu zaplanowanych działań.
Dziękujemy również nauczycielom  za pomoc w przygotowaniu konkurencji oraz za pilnowanie porządku w czasie imprezy.
Składamy ogromne podziękowania przybyłym gościom, bez których ta impreza nie byłaby taka udana:
Panom z Koła Łowieckiego, Strażakom z  Budowa i ze Złocieńca, Żołnierzom -saperom z Jednostki Wojskowej z Budowa, Policjantom ze Złocieńca, Paniom z Uniwersytetu III Wieku.
Jesteśmy wdzięczni  także sponsorom: Panu Bogdanowi Rajewskiemu oraz Piekarni Państwa Toczko.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za współpracę oraz okazaną pomoc.

Przewodnicząca Rady Rodziców

Przy Szkole Podstawowej nr 3 w Złocieńcu

Sylwia Kmiecik