WYCIECZKA – SZCZECIN 5a i 6a

28 października 2019 roku uczniowie klasy Va i VIa pojechali na wycieczkę do Szczecina zorganizowaną przez p. Monikę Cieplińską i p. Edytę Hazeńską.

Głównym punktem wyjazdu była wizyta we wrotkarni Rolling Wings. Zanim dotarliśmy na wrotkarnię zajechaliśmy do multikina na seans „Czarownica 2”, który bardzo spodobał się dzieciom. We wrotkarni byliśmy przed szesnastą. Uczniowie, którzy wzięli ze sobą swoje rolki od razu wjechali na boisko, pozostali po wypożyczeniu wrotek również pojawili się na boisku. Mieliśmy okazję zobaczyć możliwości rolek i wrotek podczas krótkiego, spontanicznego pokazu wykonanego przez instruktorów panią Elwirę i pana Damiana. Dzieci nauczyły się podstawowych elementów jazdy oraz wzięły udział w pokazie razem z instruktorami.

Do domu wróciliśmy około dwudziestej zmęczeni, ale zadowoleni i pełni wrażeń. Zdjęcia do obejrzenia w galerii.

­­­­

Edyta Hazeńska