Powiatowe Zawody w Tenisie stołowym

W dniu 12 oraz 14 listopada 2019r. w Szkole Podstawowej nr 3 odbyły się zawody powiatowe w Drużynowym Tenisie stołowym. Nasza szkoła wypadła bardzo dobrze o czym świadczą następujące wyniki:

Wyniki chłopców z rocznika 2005-2006:

1 miejsce SP nr 3 w Złocieńcu
2 miejsce SP nr 2 w Drawsku Pomorskim
3 miejsce SP Świerczyna

Wyniki chłopców z rocznika 2007 i młodsi:

1 miejsce SP 3 Złocieniec
2 miejsce SP Nowe Worowo
3 miejsce SP Świerczyna

Wyniki dziewcząt z rocznika 2007 i młodsze:

1 miejsce SP Nowe Worowo
2 miejsce SP 3 Złocieniec

Dzięki zwycięstwu nasza szkoła w rocznikach starszych oraz młodszych będzie miała okazję reprezentowania naszej szkoły na zawodach Regionalnych, które odbędą się w Człopie.

Naszą szkołę reprezentowali: Natan Grabowski, Kamil Matczak (2005-2006) oraz Dawid Wiśniewski, Bartosz Koczan, Karol Szczeciński (2007 i młodsi) Magda Głowacka, Oliwia Iłowska ( 2007 i młodsze).

Serdeczne podziękowania również kierujemy na ręce Sebastiana Kuropatnickiego z działu Promocji Miasta Złocieniec za upominki dla każdego uczestnika zawodów.

Zawodnikom gratulujemy i trzymamy kciuki na następnych etapach zawodów.