XVI MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM W ZŁOCIEŃCU

2 grudnia 2019 w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. Władysława Andersa w Złocieńcu odbył się XVI Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej. Sześcioro uczniów reprezentowało naszą szkołę pod opieką Pani Moniki Cieplińskiej. W skład drużyny wchodzili: Kamil Matczak, Oskar Matczak, Karol Szczeciński, Łukasz Prażych, Gracjan Pacześny i Jeremiasz Juszkiewicz. Choć gra toczyła się o puchar to dodatkowym elementem spotkania była integracja międzyszkolna. Startowały zespoły z Salezjańskiego Ośrodka Wychowawczego w Trzcińcu, Szkoła Podstawowa nr 1 w Złocieńcu oraz reprezentacje klas liceum ogólnokształcącego i branżowej szkoły I stopnia z ZSP w Złocieńcu. Na turnieju zespół Szkoły Podstawowej nr 3 miał okazję spotkać się i rywalizować z zeszłorocznymi absolwentami tej szkoły.

Zdjęcia do obejrzenia w galerii.