PASOWANIE NA UCZNIA

We wtorek 3 grudnia br. odbyło się uroczyste „Pasowanie na ucznia” pierwszoklasistów. Uczniowie zaprezentowali się w montażu słowno-muzycznym. Oprócz wierszy i piosenek chłopcy wykonali „Taniec dżentelmenów”, a dziewczynki „Taniec z szarfami”. Publiczność wraz z zaproszonymi gośćmi nagrodziła pierwszaków gromkimi brawami. Z niejednego oka popłynęła łza wzruszenia. Pasowania dokonała wicedyrektor szkoły Pani Małgorzata Szcześniak. Dyplomy wręczył burmistrz Złocieńca Pan Krzysztof Zacharzewski, a pamiątkowe medale dowódca 2 Brygady Zmechanizowanej Legionów im. Marszałka Józefa Piłsudskiego płk dypl. Arkadiusz Szkutnik. Uczniowie otrzymali również upominki od rodziców. Po uroczystości pasowania pierwszoklasiści wraz z rodzicami i wychowawczyniami świętowali w świetlicy szkolnej przy muzyce i przepysznym torcie.
Uroczystość przygotowały wychowawczynie klas pierwszych Pani Elżbieta Pawiłan i Pani Katarzyna Dyderska.

Zdjęcia do obejrzenia w galerii.