WYCIECZKA DO FIRMY AMAZON

9 grudnia uczniowie klasy 7a, 7b i 8a wraz z opiekunami p. A.Maciąg i p. A. Hennig uczestniczyli w wycieczce zawodoznawczej do firmy Amazon w Kołbaskowie.
Zwiedzając Centrum Logistyki E-Commerce Amazon mogliśmy zobaczyć jak pracują centra największego sklepu świata, co dzieje się pomiędzy kliknięciem „Kup teraz”, a odebraniem paczki od kuriera, jak realizuje się zamówienia klientów. Dowiedzieliśmy się w jaki sposób pracownicy firmy kompletują, pakują i dystrybuują produkty przeznaczone do wysyłki.
Uczniowie byli zachwyceni, mogąc przyjrzeć się współpracy człowieka i technologii.
Była to dla nas bardzo cenna lekcja, gdyż młode pokolenie w zasadzie nie zna świata bez sklepów internetowych i wygody zakupu „na klik”.