INFORMACJA

Dyrektor szkoły  informuje, że w związku z zagrożeniem wystąpienia epidemii koronawirusa na terenie gminy Złocieniec, w celu przeciwdziałania i profilaktyki zdrowotnej, od dnia 16 marca br. do odwołania zostają wprowadzone w Szkole Podstawowej nr 3  w Złocieńcu szczególne zasady obsługi Interesantów.

Kontakt Interesantów ze szkołą możliwy będzie poprzez:

• kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły  pod nr tel. 94 3670450,
    • przesyłanie korespondencji za pośrednictwem internetowej  platformy EPUAP
    • kontakt przez pocztę e-mail: sp3zlocieniec@gmail.com,
    • za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. na adres: Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Czwartaków 2 , 78-520 Złocieniec.

Obsługa bezpośrednia interesantów odbywać się będzie, tylko w bardzo ważnych sprawach, za pośrednictwem sekretariatu.

Załatwianie spraw będzie odbywać się codziennie w dni robocze, w godzinach pracy szkoły  od 7:00-14:00 tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym lub e-mail: sp3zlocieniec@gmail.com