KONKURS RECYTATORSKI DLA KLAS 1-3

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa podejmowanych jest w naszej szkole wiele różnych, ciekawych działań. Jednym z nich był zorganizowany w ostatnim czasie (21.03 z okazji Pierwszego Dnia Wiosny) Szkolny Konkurs Recytatorski dla najmłodszych uczniów pt. „Tuwim, Brzechwa – w kolorowym świecie klasyki”.
Celem konkursu była: – popularyzacja twórczości, Jana Brzechwy i Juliana Tuwima, – kształtowanie kultury żywego słowa, doskonalenie warsztatowych umiejętności recytatorskich oraz rozwijanie zainteresowań literackich.

Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców i wyróżniła pozostałe osoby.
klasa 1 a:
I miejsce: Agata Moczarska, Hanna Witkowska, Paulina Jakszuk, Maciej Drabik
klasy drugie:
I miejsce: Julia Leszkiewicz
II miejsce: Jan Stachowiak
III miejsce: Dominik Samul, Jan Wiśniewski
klasy trzecie:
I miejsce: Barbara Szydłowska
II miejsce: Wojciech Borowczak
III miejsce: Lena Głogowska, Dagmara Sierocka

Wyróżnienia otrzymali: Antoni Kos, Liwia Kmiecik-Obara, Franciszek Walachowski, Pijanowski Xavier, Lena Szczecińska, Leon Hazeński, Martyna Żurawińska, Franciszek Wojtewicz, Rafał Scisłowski.

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

« z 3 »