„Spotkanie z Mikołajem”

Uczniowie klasy piątej a przygotowali dla swoich rodziców mikołajkową niespodziankę. Przedstawili inscenizację – „Spotkanie z Mikołajem” (w tę postać wcielił się Maciek Książek). Wszyscy uczniowie wzięli udział w przedstawieniu, podczas którego widzowie dowiedzieli się:

  • jaka jest prawda historyczna o Mikołaju
  • jak wygląda Mikołaj lub jego odpowiedniki w poszczególnych krajach
  • istnieje sześć dowodów na istnienie tej postaci.

Przeprowadzono wywiad z Mikołajem, przedstawiono też żarty na jego temat.
Na koniec uczniowie odczytali list do Mikołaja, przekazali świąteczne życzenia oraz zaśpiewali trzy piosenki związane z mikołajkami. Inscenizacja bardzo podobała się rodzicom, którzy występ swoich dzieci nagrodzili gromkimi brawami.Przedstawiciele rady rodziców wręczyli uczniom  mikołajkowe paczki. Uczennica Wiktoria Borowiec zagrała melodię, a uczniowie odśpiewali „sto lat” wychowawczyni i rodzicom.

Zdjęcia do obejrzenia w galerii.