Koncert – „Dzwonki sań”

Koncert

       15 stycznia 2017r z inicjatywy Rady Rodziców Zespołu Szkół przy ul. Czwartaków 2 (SP 3 i Gim. 2) odbył się koncert kolęd w wykonaniu chóru dziecięco – młodzieżowego  w/w szkół. Chór przygotowała i dyrygowała nauczycielka muzyki p. Dorota Gadzina. Wydarzenie to miało miejsce w Kościele pw. Św. Augustyna w Złocieńcu. Przy szczelnie wypełnionym kościele pięknie zabrzmiały kolędy polskie i światowe. Na koniec koncertu wszyscy wspólnie zaśpiewali piosenkę „Dzwonki sań”. Wielu rodziców wspominało czasy gdy sami stali na miejscu młodych wykonawców i śpiewali na koncertach szkolnych przepiękne polskie kolędy.

Za pomoc przy organizacji koncertu bardzo dziękujemy Radzie Rodziców, p. Dorocie Gadzinie, p. Andrzejowi Kwiateckiemu oraz księdzu porucznikowi Przemysławowi Turowi.

Zdjęcia do obejrzenia w galerii.