KONKURS CZYTELNICZO – PLASTYCZNY

W ramach współpracy z biblioteką szkolną i akcji „Tydzień Bibliotek”klasa 3a brała udział w konkursie czytelniczo – plastycznym na prezentację książki pt. Dzieci z Bullerbyn”, która miała zachęcić inne dzieci do jej przeczytania. Uczniowie w bardzo różny sposób podeszli do wykonania zadania. Wykonali albumy z przygodami bohaterów książki, pojedyncze ilustracje, rysunki wioski Bullerbyn lub opisali dowolną przygodę dzieci. Następnie w obecności komisji w składzie: p. Edyta Radzewicz, Bożena Szreta, Magdalena Mrożek prezentowali swoje prace. Najciekawsze prezentacje i prace zostały nagrodzone nagrodami rzeczowymi. Otrzymali je

  1. Julia Kmiecik,
  2. Karolina Szcześniak,
  3. Hanna Oleksińska,
  4. Iga Wiśniewska,
  5. Alicja Borek
  6. Radosław Śmieszek.

Pozostali uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie zostali nagrodzeni słodkim upominkiem.

Wszystkie prace uczniów zostały w bibliotece szkolnej. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.