Biegi Papieskie w Złocieńcu

W stulecie Niepodległości Polski (11.10.2018) odbyły się Biegi Papieskie w Złocieńcu. Uczniowie Naszej Szkoły wzięli w nich udział w bardzo licznym gronie. Wszyscy uczniowie klas I-III uczestniczyły w rywalizacji zgodnej ze swoją kategorią wiekową. W nie mniejszej liczbie do zawodów przystąpili uczniowie klas starszych. Wielu zawodników zajęło wysokie miejsca. Organizatorzy przewidzieli medale dla wszystkich uczestników. Osoby zajmujące miejsca na podium otrzymali również statuetki.

I miejsce w swoich kategoriach zajęli: Maria Dąbrowska, Wiktor Lisowski, Alicja Borek, Karol Szczeciński, Julia Pierogowska
II miejsce zajęła Nadia Stempniewska
III miejsce w swoich kategoriach zajęli: Magdalena Szydłowska, Jonasz Udycz

Równie wysokie miejsca uzyskali: Wiktoria Badurowicz, Oliwier Zdun, Nadia Mordaszewska, Marcel Wroński.
Jedyny uczeń, Karol Macel wystartował na 10km. i zajął I miejsce w swojej kategorii, wielkie gratulacje. Jesteśmy dumni ze wszystkich dzieci, które zdecydowały się wziąć udział w zmaganiach sportowych aby uczcić tak ważne wydarzenie.

Zdjęcia do obejrzenia w galerii.