biegi przełajowe – marzec

22.03.2019r. odbyły się Drużynowe Biegi Przełajowe w Złocieńcu na polanie przy Jeziorze Dłusko. Uczniowie naszej szkoły wystartowali w nastepujących kategoriach:  

1)      Dziewczęta i chłopcy klas 1-4, dystans 800m. W tej grupie reprezentowali nas: Magdalena Szydłowska, Nadia Stempniewska, Anastazja Hazeńska, Maria Dąbrowska, Rafał Matysiak, Wiktor Lisowski, Jakub Zawadzki i Oliwier Zdun.

2)      Dziewczęta i chłopcy klas 5-6, dystans 1000m. Tu nasza reprezentacja składała się z Alicji Borek, Marceliny Kaczor, Klaudii Zyśk, Mai Grzeszczuk, Karola Szczecińskiego, Marcela Wrońskiego, Dominika Pawlaka, i Krystiana Kaczora.

3)      Dziewczęta i chłopcy klas 7- 3gim., dystans 1500-2000m. Skład tej grupy tworzyli: Julia Pieragowska, Zuzanna Kmieć , Wiktoria Pawlik, Hanna Przeszłowska, Jonasz Udycz, Tomasz Borowik, Jan Krochmal i Beniamin Dąbrowski.

 Dziewczyny z ostatniej grupy, po bardzo dobrym biegu zajmując kolejno miejsca: pierwsze, drugie, szóste i ósme zwyciężyły rywalizację. Awansowały do Zawodów Wojewódzkich, które odbedą się 2.04.2019r. w Gryfinie. Wielkie gratulacje ! Jesteśmy dumni z naszych uczniów, wszystkim bardzo dziękujemy za zaangażowanie i wysiłek jaki włożyli w zawody.