Wycieczka do Koszalina

W dniu 5 października 2022 r. uczniowie klasy 6a, 6b i 7a uczestniczyli w wycieczce do Koszalina.

Uwrażliwieni na piękno i dobro odwiedziliśmy Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego. Uczestnicząc w spektaklu „Dzieła wszystkie Szekspira…w nieco skróconej wersji” podnosiliśmy kompetencje kulturalne w zakresie odbioru sztuki. W humorystyczny sposób z elementami muzycznymi i tanecznymi została nam przedstawiona paleta szekspirowskich możliwości: komedii, tragedii czy kronik historycznych.

Kolejnym punktem naszej wycieczki był Rodzinny Park Rozrywki „PlayPark. Aktywnie spędziliśmy czas  korzystając z szeregu atrakcji, m.in. ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych, basenów wypełnionych gąbkami, ścian wspinaczkowych oraz zjazdu na pontonach.

Wizyta w parku trampolin była ciekawym doświadczeniem i dostarczyła nam wielu niezapomnianych wrażeń.

Dodatkową atrakcją wycieczki był pobyt w Centrum Handlowym Forum, gdzie zjedliśmy pyszny posiłek.

O organizację wycieczki, niezakłócony przebieg wyjazdu i bezpieczeństwo uczniów zadbały panie Aleksandra Maciąg i Dorota Gadzina.

« z 4 »