ZAWODY SPORTOWE

Uczniowie naszej szkoły 6 października wzięli udział w zawodach sportowych zorganizowanych przez  szkołę podstawową nr 1 w Złocieńcu z okazji Dnia Patrona – Janusza Kusocińskiego. Klasy IVa i IVb udały się na zawody w celu dopingowania i wspierania naszych sportowców. Podczas zawodów można było zjeść kiełbaskę i napić się ciepłej herbatki. Nasi uczniowie spisali się rewelacyjnie i zdobyli następujące miejsca w swoich kategoriach:

Rocznik 2012: 

II miejsce Alicja Danielewicz klasa IV b

V miejsce Wojciech Dyderski klasa IV a

Rocznik 2011:

VI miejsce Izabela Borowiec klasa V a

I miejsce Natan Szymanowski klasa V a

V miejsce Błażej Zyśk klasa V a

Rocznik 2010:

V miejsce Gabriela Nowak klasa VI a

V miejsce Stanisław Krochmal klasa VI b

Rocznik 2009:

II miejsce Maria Dąbrowska klasa VIII a

IV miejsce Amelia Sinderman klasa VIII b

Rocznik 2008:

IV miejsce Szymon Grelewski klasa VIII a

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 😊
Edyta Haze
ńska
Patryk Kramski

« z 2 »